Elektrické a pneumatické priemyselné náradie Fiam

FIAM - MAVE Plus

So značkou Fiam spolupracujeme už mnoho rokov. Ponúka elektrické a pneumatické priemyselné náradie, najmä skrutkovače a uťahováky s nastaviteľným krútiacim momentom. Tiež skrutkovače s posuvom skrutiek pre ručnú montáž, ako aj automatizované a robotizované pracoviská.

Spoločnosť Fiam je už viac ako 70 rokov najmodernejšou a najdynamickejšou talianskou spoločnosťou v oblasti výroby priemyselných uťahovacích riešení. Navrhuje a vyrába vzduchové a počítačové hi-tech skrutkovače na jednosmerný prúd, montážne automatizačné systémy, vzduchové motory a pneumatické náradie: tisíce riešení, ktoré zaručene zvyšujú produktivitu a spoľahlivosť priemyselných montážnych procesov, s osobitným dôrazom na ergonómiu a bezpečnosť obsluhy.

Spoločnosť Fiam si vybudovala silné partnerstvá s najlepšími medzinárodnými spoločnosťami pôsobiacimi v oblasti výroby domácich spotrebičov, motorových vozidiel, elektromechanických a elektronických súčiastok, nábytku atď. a svoju silnú konkurenčnú výhodu zakladá na originálnych a pohodlných baleniach, ktoré sa vyznačujú spoľahlivou technológiou, efektívnym servisom a prijateľnými cenami.

Okrem konsolidovanej špecializácie na uťahovanie ponúka Fiam kompletný sortiment pneumatického náradia pre všetky priemyselné aplikácie (vŕtačky, závitníky, brúsky a brúsky); nehovoriac o pneumatických motoroch, ktoré sú využiteľné v stovkách rôznych aplikácií.

Uznávaná schopnosť spoločnosti Fiam načúvať zákazníkom a porozumieť ich výrobným potrebám je exkluzívnou službou, ktorú ponúka spoločnostiam na celom svete, aby im pomohla spoločne vybrať najefektívnejšie riešenie.

Predajná sieť pozostáva z kvalifikovaných a moderných technických obchodných zástupcov, autorizovaných distribútorov a dvoch kancelárií vo Francúzsku a Španielsku, aby bola vždy nablízku potrebám našich zákazníkov.

Byť aj naďalej uznávaným vynikajúcim obchodným partnerom vo svete priemyslu: to je vízia, ktorá nás vedie; vyvíjať efektívne riešenia v oblasti uťahovacích systémov a automatizácie výrobných procesov: to je naše každodenné poslanie.

Čestnosť, húževnatosť, spoľahlivosť, profesionalita, flexibilita: na týchto piatich hodnotách sme postavili svoju históriu a berieme si ich so sebou aj do budúcnosti.

Produkt
Výrobca
moment pracovný
prevedenie
otáčky
Cena
ELEKTRICKÉ SKRUTKOVAČE PRIAME

111712013
0.3 - 1.6
Přímé
640
Cena na vyžiadanie
ELEKTRICKÉ SKRUTKOVAČE PRIAME

111712076
0.3 - 1.6
Přímé
Cena na vyžiadanie
ELEKTRICKÉ SKRUTKOVAČE UHLOVÉ

111712034
-
Úhlové
340
Cena na vyžiadanie
ELEKTRICKÉ SKRUTKOVAČE UHLOVÉ

111712039
-
Úhlové
340
Cena na vyžiadanie
Vendor Slider Fiam
Vendor slider IR
Vendor Slider Norbar
Vendor Slider Ohtake
Vendor Slider Plarad