O nás

Naše firma

2003 Autorizovaný distribútor a servis INGERSOLL-RAND
2006 Distribútor kŕmnych systémov OHTAKE
2012 Autorizovaný distribútor spoločnosti PLARAD
2015 Autorizovaný distribútor Stahlwille

Spoločnosť MAVE Plus bola založená v roku 1995 ako obchodná spoločnosť predávajúca sortiment zariadení pre autoservisy a pneuservisy.

V roku 1998 začala rozvíjať oddelenie priemyselného náradia pod značkami Ingersoll Rand a Fiam. Vďaka úspešnému predaju sme do roku 2003 vstúpili na trh ako priamy dovozca náradia Ingersoll Rand pre Českú republiku. Týmto krokom sme ďalej rozšírili náš sortiment o nové výrobky IR, hlavne elektricky riadené uťahováky a montážne vretená, manipulačné systémy hlavne pre automobilový priemysel.

Segment predaja priemyselného náradia sa stal hlavnou činnosťou spoločnosti so zameraním najmä na riadené uťahovačky a riadené uťahovacie systémy, ale aj vŕtanie, brúsenie, nitovanie, manipulačnú techniku atď.

Cieľom našej spoločnosti je nielen uspieť v predaji, ale ponúknuť zákazníkom komplexný rozsah služieb a zariadení. Patria sem návrhy technických riešení nových projektov, poradenská služba, predvádzanie a zapožičiavanie nástrojov na testovanie, meranie krútiaceho momentu. Podieľame sa aj na vývoji zákazkových riadiacich systémov pre riadené uťahovačky Ingersoll Rand.

S rozvojom spoločnosti bolo zriadené značkové servisné stredisko pre záručný a pozáručný servis, ktoré kontroluje náradie podľa prevádzkových hodín alebo v pravidelných servisných intervaloch na základe individuálnych servisných zmlúv so zákazníkom. Školenia o produktoch poskytujeme priamo u zákazníka alebo v našej spoločnosti. Neoddeliteľnou súčasťou činnosti je montáž technologických celkov, t. j. kompresorových staníc na kľúč alebo len čiastkových technológií v oblasti stlačeného vzduchu.

Vďaka testovaciemu centru riadeného uťahovania môžeme zákazníkom poskytovať ďalšie služby, ako je návrh stratégie uťahovania, vyhodnocovanie uťahovacích cyklov atď. v rozsahu krútiacich momentov od 0,3 Nm do 2000 Nm.

Postupom času sme si vybudovali silnú pozíciu na českom trhu s výrobkami a službami, ktoré oslovujú našich zákazníkov v rôznych priemyselných odvetviach. Dokážeme presne utiahnuť každú skrutku od 0,3 do 50 000Nm


NAŠE ÚSPECHY
V rokoch 2017,2018 a 2019 sme získali ocenenie INGERSOLL-RAND platinový distribútor. Najvyššie možné ocenenie pre distribútorov.

Vendor Slider Fiam
Vendor slider IR
Vendor Slider Norbar
Vendor Slider Ohtake
Vendor Slider Plarad