Skrutkové podávače a dávkovače OHTAKE

Podávače Ohtake ponúkame od roku 2002. Pôvodne Quicher. Okrem predaja a návrhu pracoviska poskytujeme aj servis a náhradné diely.

Ohtake-Root Kogyo: Zhrnutie

Spoločnosť OHTAKE bola založená v roku 1968 v Iwate v Japonsku. Vyrába dva rôzne výrobky: "bežecké pásy" a "automatické skrutkové podávače".

Spoločnosť OHTAKE predáva bežecké pásy od svojho založenia. V roku 1992 získala licenciu na výrobu lekárskych bežeckých pásov a vyrába a predáva rehabilitačné bežecké pásy pre zdravotne postihnutých alebo starších ľudí a športové bežecké pásy pre profesionálnych športovcov. Má tiež veľký počet výkonných bežeckých pásov vyrobených na zákazku na účely merania vo firmách a laboratóriách.

Ďalšou činnosťou spoločnosti OHTAKE je "automatické skrutkovanie". S výrobou a predajom automatických skrutkových podávačov začali v roku 1996 a v súčasnosti predávajú do viac ako 40 krajín sveta.

Automatické podávače skrutiek OHTAKE využívajú horizontálny koľajnicový systém, ktorý podporuje širokú škálu skrutkových materiálov a tvarov, rôzne pracovné štýly a veľkosti obrobkov. Tento jedinečný mechanizmus a pokročilá technológia môžu výrazne prispieť k efektívnosti vašej výrobnej linky.

Automatické uťahovače skrutiek výrazne zvyšujú rýchlosť uťahovania skrutiek. Vďaka jednoduchej obsluhe a použitiu prvého vymeniteľného koľajnicového mechanizmu na svete umožňujú tieto zariadenia pracovať so skrutkami rôznych priemerov a formátov.

Aj keď si výmena obrobku vyžaduje iný priemer skrutiek, stačí vymeniť novú koľajnicu. Nie je potrebné vymieňať samotný existujúci mechanizmus, čo znižuje náklady na zariadenie. Horizontálny koľajnicový mechanizmus ponúka rýchly a stabilný posuv skrutiek, vysoko univerzálnu konštrukciu a jednoduché použitie v automatických podávačoch skrutiek OHTAKE, čím zabezpečuje vysoko efektívne uťahovanie skrutiek.

Spoločnosť OHTAKE založila v roku 2019 miestnu dcérsku spoločnosť OHTAKE USA (New Jersey) a v roku 2020 spoločnosť OHTAKE EUROPE, aby predstavila svoje automatické podávače skrutiek.

Výrobný závod spoločnosti OHTAKE sa pýši používaním vysokokvalitných materiálov (ktoré sa používajú aj pri výrobe zdravotníckych zariadení), ako aj správnymi postupmi riadenia. Precízny výkon, vysoká bezpečnosť prevádzky a ľahko opraviteľná konštrukcia: stroje OHTAKE sú stelesnením japonskej kvality.

Produkt
Výrobca
prevedenie
Zařazení
priemer skrutky
Cena
PODÁVAČE A DÁVKOVAČE SKRUTIEK

NJ2330
Pro ruční montáže
Průmyslové
3
Cena na vyžiadanie
PODÁVAČE A DÁVKOVAČE SKRUTIEK

NJR4550
Pro roboty
Průmyslové
5
Cena na vyžiadanie
PODÁVAČE A DÁVKOVAČE SKRUTIEK

FM3640
Dávkovače
Průmyslové
4
Cena na vyžiadanie
PODÁVAČE A DÁVKOVAČE SKRUTIEK

OM26M35
Pro ruční montáže
Průmyslové
3.5
Cena na vyžiadanie
PODÁVAČE A DÁVKOVAČE SKRUTIEK

OM26R40
Pro roboty
Průmyslové
4
Cena na vyžiadanie
Vendor Slider Fiam
Vendor slider IR
Vendor Slider Norbar
Vendor Slider Ohtake
Vendor Slider Plarad