Priemyselné náradie Ingersoll Rand

Sme distribútorom a autorizovaným servisným strediskom spoločnosti INGERSOLL RAND pre divíziu priemyselného náradia, montážneho náradia, servisného náradia a manipulačnej techniky.


Montážne náradie /pneumatické, elektrické a akumulátorové skrutkovače pre presnú montáž/
    pneumatické, elektrické a akumulátorové náradie pre priemyselnú montáž. Hlavnými zákazníkmi sú výrobné závody pre automobilový, letecký a spracovateľský priemysel. Hlavným zameraním sú nástroje na presnú montáž. Najmä kontrolované uťahovačky.

Priemyselné náradie /rezné uťahováky, brúsky, kladivá/
    pneumatické elektrické a akumulátorové náradie používané v priemyselnej výrobe. Hlavnými zákazníkmi sú výrobné závody pre automobilový, letecký a spracovateľský priemysel. Hlavná stránka segmenty sú výrobky na brúsenie, nitovanie a uťahovanie s vysokým krútiacim momentom.

Servisné náradie /náradie na vybavenie autoservisov a pneuservisov,/
    pneumatické elektrické a akumulátorové náradie na servisné práce. Zákazníci sú najmä z oblasti automobilových opráv a údržby výrobných podnikov.

Manipulačné zariadenia /vyvažovacie pružinové, pneumatické, koľajnicové systémy/.
    systémy na manipuláciu s bremenami. Koľajnicové systémy. Vyvažovacie zariadenia. Manipulátory.

Pneumatické motory /široký sortiment pneumatických motorov/.

Sme jedným z najsilnejších partnerov spoločnosti Ingersoll Rand v oblasti riadeného skrutkovania. V rokoch 2017, 2018, 2019 a opäť v rokoch 2021,2022 sme od spoločnosti Ingersoll-Rand získali najvyššie možné ocenenie PLATINOVÝ Distribútor. Naše služby sa rozšírili z predaja na servis, meranie krútiaceho momentu, zákazkové skrutkovanie (veľké krútiace momenty) a vývoj zákazkových softvérových aplikácií na riadenie montážneho procesu.

Produkty

Produkt
Výrobca
moment pracovný
moment maximálny
prevedenie
Cena
DC RIADENÉ SKRUTKOVAČE VSTAVANÉ

18453456
14 - 44
55
Vestavné
Cena na vyžiadanie
DC RIADENÉ SKRUTKOVAČE PRIAME

46775011
2 - 8
10
Přímé
Cena na vyžiadanie
BALANCERY

92842178
-
-
-
_
233,00 € bez DPH 209,70 € bez DPH 253,74 € s DPH
PNEUMATICKÉ BALANCÉRY

02012000
-
-
-
ZA
Cena na vyžiadanie
PNEUMATICKÉ BRÚSKY PRIAME STOPKOVÉ

48418396
-
-
-
Přímé
Cena na vyžiadanie
PNEUMATICKÉ RÁZOVÉ UŤAHOVÁKY 1/2"

47517574001
-
1220
Pistolové
Skladom
524,00 € bez DPH 393,00 € bez DPH 475,53 € s DPH
-
-
-
Cena na vyžiadanie
AKU PULZNÉ RIADENÉ SKRUTKOVAČE PIŠTOĽOVÉ

QXFD2PT024ES06
-
-
Úhlové
Cena na vyžiadanie

Ingersoll Rand-História IR

História spoločnosti Ingersoll-Rand sa začína v roku 1871, keď si pán Simon Ingersoll dal patentovať parný banský vrták. Táto udalosť viedla k založeniu spoločnosti Ingersoll Rock Drill Company.
V roku 1872 založil Albert Rand spoločnosť Rand & Waring Drill and Compressor Company, ktorú v roku 1879 premenoval na Rand Drill Company. O rok neskôr bol na trh uvedený prvý vzduchový kompresor Rand.

Pán Henry Sergeant opustil podnikanie v roku 1885 a založil vlastnú spoločnosť Ingersoll Sergent Drill Company, ktorú v roku 1888 spojil so spoločnosťou Ingersoll Rock Drill Company pod novým názvom Ingersoll-Sergeant Drill Company. V roku 1902 bol predstavený mobilný vzduchový kompresor Rand.

Súčasný názov Ingersoll-Rand vznikol v roku 1905 zlúčením spoločností Ingersoll-Sergeant a Rand Drill. Sídlo spoločnosti sa nachádzalo v New Yorku. V roku 1921 vznikla spoločnosť Ingersoll-Rand (India) Private Ltd. Spoločnosť Schlage Lock Company, ktorú v roku 1920 založil Walter Schlage, získala spoločnosť Ingersoll-Rand v roku 1974.

Spoločnosť Ingersoll-Rand získala v roku 1995 významnú spoločnosť Clark Equipment Company, ktorá zahŕňa produktové rady Bobcat, Club Car a Blaw-Knox. O rok neskôr sa spoločnosť Ingersoll-Rand rozšírila o výrobu dverí The Steelcraft a v apríli nasledujúceho roka sa k nej pridala významná anglická spoločnosť Newman Tonks, ktorá vyrába dverové kovania. )

Významný bol rok 1997, keď spoločnosť Ingersoll-Rand získala spoločnosť Thermo King, najväčšieho výrobcu mobilných chladiacich zariadení. V júni 2000 bola kúpená ďalšia globálna spoločnosť - najväčší výrobca zariadení na skladovanie potravín a chladiacich zariadení - Hussmann International, Inc. S dcérskou spoločnosťou Thermo King vytvorili sektorovú divíziu Climate Control, ktorej sa podarilo získať významnú časť trhu s chladiacimi a klimatizačnými zariadeniami.

Výrobky
Sortiment výrobkov spoločnosti Ingersoll-Rand je rozsiahly. Vyrába vzduchové kompresory, pneumatické náradie, zariadenia na manipuláciu s materiálom, dverové kovania, malé turbíny, ložiská, golfové vozíky mobilné klimatizačné a chladiace zariadenia, zariadenia na skladovanie a chladenie potravín.

.